03-5502245

אודותינו


האם החלטת שהגיע הזמן לעבוד עם מוצרים באיכות גבוהה וללא פשרות?

די פי אס דיגיטל מתמחה למעלה מ- 10 שנים ביבוא ושיווק מוצרים לתחום השילוט, התצוגה והפרסום, ובמיוחד ספייסרים (להרחקה של תמונות, זכוכית ופרספקס) ואמצעי תצוגה על כבלים, סרטי דבק דו צדדי למגוון יישומים וכלי עבודה לגימור (finishing tools). החברה  מקפידה על סטנדרטים גבוהים ובין לאומיים החל משלב הייצור דרך שלב האריזה והמשלוח בחו"ל, ועד להגעת המוצר ממחסני החברה בחולון ללקוחותיה בכל הארץ.

לחברת די פי אס דיגיטל הכרות ארוכת שנים עם תחום השילוט, התצוגה והפרסום, מה שמבטיח לך, הלקוח, יעוץ וליווי טכני מקצועי ומותאם לצרכים היחודיים שלך. נשמח לייעץ לך בכל שאלה, וללוות אותך משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. 

כל המוצרים שלנו נמצאים במלאי ובאספקה מיידית. ואם אין לנו את זה – נייצר לך את זה! חברת די פי אס דיגיטל מתמחה גם בפיתוח ויצור פתרונות לצרכים יחודיים של לקוחותיה.

לאורך השנים, נהנים הלקוחות שלנו ממוצרים באיכות גבוהה ובמחירים תחרותיים. חברת די פי אס דיגיטל מקיימת קשר הדוק עם הספקים שלה, ומלווה את המוצרים עוד בשלב היצור, דרך שלב האריזה ועד לשילוח המוצר ללקוח בארץ. 

כחברה שמאמינה בחדשנות והתקדמות, די פי אס דיגיטל מקפידה לעקוב אחר הצרכים המשתנים של לקוחותיה ולפתח פתרונות חדשניים על מנת לספק להם מענה. החברה עוקבת אחר פתרונות חדשניים בעולם, על מנת להציע ללקוחותיה את המוצרים החדישים והאיכותיים ביותר הקיימים בעולם. 

לפגישת יעוץ dpsdigital@barak.net.il